Doprava a platba

Ceník dopravy ČR (Na Slovensko nezasíláme!)

Balíkovna - odběrná místa

Vyzvednutí balíků v rozsáhlé síti Balíkoven s rychlým odbavením. Pobočky ČP i další odběrná místa. 

Balík je omezen rozměrem 70x50x50 cm.

Cena: 79 Kč 

stažený soubor

 

Česká pošta  - balík do ruky

Balík do ruky na vaši adresu.

Cena: 100 Kč 

images


Zásilkovna Z point

Balík na pobočku Zásilkovna. Až 5 300 výdejních míst. 

Cena: 90 Kč

 

logo-header
 Platební možnosti

Online platba kartou - 3D Secure

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

 

Okamžitý bankovní převod z vašeho internetové bankovnictví - ComGate

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

 

Klasický bankovní převod

Standardní platba převodem z vašeho účtu na náš bankovní účet číslo 123-7087460297/0100. Jako variabilní symbol použijte číslo objednávky.
 

 
Zpět do obchodu
productsRelated