Jedlé talíře

Buďte zadobře s přírodou a s plasty se nezaplétejte, sklo nechte ve svém kredenci, jídlo naservírujte na jedlé nádobí! Třeba na jedlé talíře, které můžete sníst spolu s posledním soustem. Jedlé nádobí si zamilují všichni, co neradi myjí nádobí, všichni, co často rozbíjí nádobí, vegani, vegetariáni i ti, co rádi jedí netradičně. Jedlé talíře nepatří do myčky, do mikrovlnné a horkovzdušné trouby ale ano! Jedlé nádobí, které neskončí v žaludku, bude užitečné v zahradním kompostu. S jedlým nádobím rozhodně nemusíte přejít na studenou kuchyni, naopak. Na jedlé talíře lze servírovat teplé i tekuté pokrmy (doporučujeme servírovat maximálně 5 minut před konzumací).

Lámete si hlavu nad tím, na co naservírujete vašim přátelům páteční grilovačku? Překvapte všechny tím, že začnete okusovat svůj talíř a poproste ostatní, aby si také oni po sobě uklidili. V nabídce máme jedlé jednorázové talíře mělké s průměrem 20 cm, hluboké jedlé talíře a mělké jedlé talíře, všechny vyrobené ze 100% pšeničných otrub. Jedlé nádobí je 100% přírodní, šetrné k životnímu prostředí a plně rozložitelné. Proto si ho zamilují vegani i vegetariáni. Jedlé talíře nabízíme v sadách po deseti kusech. Tak kolik se vás sejde u stolu? Existuje spousta fíglů a vychytávek, která vám pomůže pokrm naservírovat i bez nádobí. Použít můžete bochník chleba, vajíčko, list salátu... nebo naše jedlé nádobí, do kterého si můžete i kousnout.

4 položek celkem
productsRelated

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení