Jedlé misky - Ø 20 cm

Jednorázové nádobí z pšeničných otrub. 

1 balení obsahuje 5 ks misek

  • Jedlé potravinářské výrobky - vyrobeno v certifikovaných výrobních zařízeních (nejvyšší výrobní standard)
  • Pečlivě vybrané suroviny

Misky jsou vyrobeny ze 100% pšeničných otrub. Poté, co si jídlo vychutnáte, můžete  misku dokonce okusovat. 

100% přírodní
Odolné a stabilní
Plná biodegradace během 30 dnů
Šetrné k životnímu prostředí
Lze v nich servírovat teple i studené jídla
Lze použít v horkovzdušné troubě, max. teplota 180°C
Lze používat v mikrovlnné troubě, max. výkon 750 W
Tekutá jídla na talíř dávejte do 5 minut před servírováním

Momentálně nedostupné
Kód: 53
83 Kč
Kategorie: Jedlé talíře
BowlM20 20cm
Novinka
100% přírodní prodkty
100% přírodní produkty
pro vegetariány, vegany
Dárek k nákupu
Dárek k objednávce
při nákupu od 3 000 Kč

Pšeničné otruby jsou také vedlejším produktem potravinářského průmyslu. Naše misky jsou proto udržitelnou a rozumnou alternativou k plastovým talířům, i když nejsou konzumovány.

Jedlé misky používáme i po mnoha dnech, kdy jsou otevřené - pokud je skladujete suché a chráněné před světlem, vydrží produkt velmi dlouho.

Misky jsou velmi stabilní a jsou vhodné zejména na saláty, mísy, občerstvení nebo ke grilování. Můžete si tedy v klidu vychutnat jídlo a poté misku kompostovat nebo okusovat. Při delším kontaktu může vůně otrub lehce proniknout do jídla.

Naše misky jsou vyrobeny ze 100% udržitelných surovin. Pšeničné otruby jsou také odpadní produkt, který vzniká při zpracování pšenice na mouku. To znamená, že je lze kompostovat také ve vaší zahradě a po 30 dnech se úplně rozloží.

NORMY A CERTIFIKÁTYNORMY A CERTIFIKÁTY
Výrobky vyrobené v souladu se správnou výrobní praxí a průmyslovými hygienickými normami splňují výrobky určené pro styk s potravinami podle nařízení ES 1935/2004 EP a Evropské rady ze dne 27. října 2004 a systém řízení bezpečnosti potravin podle norem BRC. Výrobky jsou certifikovány pro kompostovatelnost.


POPIS VÝROBKU
Určeno pro krátkodobý kontakt se zpracovanými a nezpracovanými potravinami, ať už teplými nebo studenými, pevnými nebo polotekutými (s dynamickou viskozitou nad 1731 mPa * s).V případě delšího kontaktu může vůně otrub mírně proniknout do jídla. Podávejte teplá tekutá jídla až 5 minut před konzumací. Nepoužívejte k podávání šumivých nápojů, horkého čaje nebo kávy nebo horkých instantních polévek. Výrobek lze použít buď v klasické, nebo v mikrovlnné troubě. 

ALERGÉNY
Obsahuje pšenici, pšeničné deriváty, pšeničný lepek.

SLOŽKY
100% PŠENIČNÉ otruby.

PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ

Skladujte v suchých a krytých místnostech; Chraňte před vlhkostí, nadměrnou vlhkostí, přímými slunečními paprsky nebo jinými povětrnostními podmínkami. Doporučená teplota skladování do 25 ° C. Přípustná vlhkost vzduchu až 75%.
100% biologicky odbouratelný. Doporučená likvidace kompostováním nebo odpadem.

Vyrobeno v Polsku

Zpět do obchodu
productsRelated