Jedlé nádobí do přírody a na zahradu!

Co může zpříjemnit váš výlet do přírody nebo posezení na zahradě? Jedlé nádobí, které můžete schroupat spolu s jeho obsahem bez výčitek svědomí, že ztloustnete nebo že přispějete k zamoření Země plasty. Jedlé nádobí je dost stabilní a pevné na to, aby s vámi zvládlo dobrodružství v přírodě... tedy pokud jej nechtěně v batohu nezasednete.

Jedlé nádobí tam, ale zpátky už ne

Na rozdíl od vás bude mít jedlé nádobí pouze jednosměrnou jízdenku na cestě za dobrodružstvím, tedy pokud ho vezmete na výlet s sebou. Ve většině případů se totiž v přírodě bez etikety stolování obejdete. Houska v jedné ruce a společná láhev na pití v druhé, to je top stav, kdy více nepotřebujete. Kdybyste ale přece jenom chtěli v přírodě uspořádat piknik  se vším všudy, chceme, abyste věděli, že nad nepraktickým sklem nemusí zvítězit pouze plast. Jedlé talíře, lžičky a kelímky nezatíží životní prostředí ani váš batoh. Z výletu zpátky už jedlé nádobí tahat nebudete, protože skončí ve vašem žaludku. Nežádoucí zbytky jedlého nádobí můžete ponechat v lese divoké zvěři.

Jedlé kelímky jsou pro svačinu na zahradě ideální

Praktické maminky dětem v létě servírují zmrzlinu rovnou do perníkových kornoutků. Díky tomu ze zahrady nemusí uklízet nádobí. Ještě vyšší level v tomto nabízejí jedlé kelímky, které kromě zmrzliny udrží i kávu, čaj, kakao, jogurt... cokoliv si zamanete. Jedlé kelímky i jedlé lžičky ocení nejen děti, ale i dospělí. Jedlé nádobí plně podporuje myšlenku „zero waste”. Pomáhá životnímu prostředí od plastů a vašim rukám od namáčení ve dřezu. Jedlé kelímky jsou pro vychutnání si zmrzliny na zahradě ideální. Zkrátka nemusíte přemýšlet, kam s nádobím po tom, co dojíte. Jednoduše poputuje do žaludku! Jedlé nádobí ocení také vegani, protože neobsahuje žádné živočišné látky. Zamilují si ho i ti, kteří v rámci hubnutí do plavek počítají každou kalorii. Jedlé nádobí obsahuje jen minimum kalorií, a proto ho můžete sníst zcela bez výčitek.

productsRelated

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení